top of page

AKTIVEERIMINE

Untitled design (1).png

Elame hirmukeskses maailmas. Võime endas asuvatest hirmudest teha üsna pika nimekirja. Paljud neist on alateadvuse süvakihtides nii peidus, et meil pole nende olemasolust õrna aimugi, aga see ei tähenda, et nad meid ei mõjuta.

Hirmuprogramm kui mentaalne programm on  ellujäämisprogramm, mis hoiab meid tagasi ega lase elus teha muutusi  Hirmud hakkavad näitama end siis, kui midagi on teistmoodi kui tavaliselt. Hirmud on piirangud, mis ei lase  avaneda, laieneda, kogeda end vaba ja  väekana, luua, tunda elust rõõmu, lõdvestuda ja ei lase sageli isegi unistada ega teha seda, mida  tegelikult soovime teha. Hirmuprogramm on sisuliselt vana tarkvara, mis on oma aja ära elanud. Elame kaasaegses maailmas, aga hirmuprogramm paneb  meid käituma nii, nagu elaks endiselt kiviajal.

Teadvus on pidevas evolutsioonis ja uus teadvuse tasand ehk siis uuenenud tarkvara aktiveerimine võimaldab  teha elus asju  uutmoodi,  lihtsamalt, tõhusamalt, hakkame nägema rohkem võimalusi ning muutused toimuvad kiiremini. Kogeme, et jõudu ja energiat rohkem, kuna ei pea vana tarkvara pidevalt hooldama. Uue tarkvara aktiveerimine on sisuliselt iseenda vastuvõtmine.

Aktiveerimisel töötan inimestega, kes väärtustavad väga kõrgelt enesearengut ja  kes on valmis võtma täit vastutust oma elu eest ja kes on  päriselt ka valmis muutusteks. 

Aktiveerimisel me minevikku ei lähe. Kogu töö toimub olevikuhetkes ja nende emotsioonide, hirmude ning mõttemustritega, mis on aktiivsed hetkel.

Kõik me oleme Loojad ja loonud oma reaalsuse ise ning mängime seda omaloodud mängu. Aga kui kaua sa ikka liivakastis mängid, kui areng on sealmail, et oleks aeg ülikooli minna.

Teadvusta, aktiveeri ja liigu edasi...sügavamale oma Looja olemusse.

REGISTREERIMINE JA TASUMINE:

Kui tunned tõmmet ja soovid individuaalselt  tööd teha, siis kirjuta: piret.joemagi@gmail.com. Pärast  kirja saamist saadan sulle mõned küsimused. Pärast minupoolset kinnitust kohtumiseks saadab raamatupidaja arve kogu summale ja pärast arve tasumist paneme paika kohtumise kuupäeva.

Kohtumise pikkus on 1,5 -3 tundi (vastavalt vajadusele) ja seansi tasu on 300€.

TAGASISIDE AKTIVEERIMISSEANSSIDEL OSAVÕTNUTELT:

Ma tunnen end kodus nii vaimses- kui ärimaailmas. Ma tunnen väga paljusid, tuhandeid kõige tegijaimaid inimesi Eestis ja Põhja-Euroopas. Mu pilk on inimeste osas väga selge.

Olen Piretit tundnud aastaid. Olen imetlenud tema pühendumist joogaõpetajana ja nautinud tema joogatunde, naistelaagreid. Mul on olnud temaga imelisi holistilise teraapia sessioone, kus vabanenud olulistest blokeeringutest, saanud olulisi taipamisi.

Pireti kõrge sagedus teeb võimalikuks, et hea tunne tuleb ainuüksi tema joogatundi minnes (veel harjutusi tegematagi) ja et on nii tore ja arendav suhelda (ja kohati ilma sõnadetagi).

Tulin sedakorda Pireti juurde vabastama paari blokeeringut, mis teadvuse sageduse kasvul tee peal ees. Arvasin, et teeme holistilise rännaku nagu varasemalt või kui vaja mitu. Kuid pidevalt arenev Piret üllatas mind.

Ta võttis mu teemad kokku sõnadega - Sul on vaja lihtsalt iseennast lõpuni vastu võtta. Ja seda me siis tegimegi. 

Tundsin seansi käigus, et töötame teadvuse, mitte mõistuse tasemel - Info tuli selgelt minu sisemusest, mitte peast. Tundsin energia vabanemist teemades, kus ta oli olnud minu/kollektiivse tähelepanuga kinni.

Seansi ajal ja pärast seda tundsin neutraalsust, rahu, värskust ja see on püsinud. 

Tundsin ja tunnen enda keskmes, oma kehas, kohal olekut. Mis on kõige parem koht, kus olla. 

Tunnen mõttevabadust (mõtetega minevikus või tulevikus triivimise asemel).

Olin maitse sellisest seisundit saanud enne seanssi ja unistasin, et see muutuks püsivaks. Unistasin ka oma teadvuse sageduse kasvust, et luua oma unistuste elu - Suhe, sissetulekud.. Kuid arvasin, et selleks on vaja veel väga palju tööd teha

Niiet teraapiaseansi asemel tundub, et Piret hoopis täitis minu unistused (mida ma polnud talle isegi välja öelnud)

Sellise lihtsuse ja kergusega, et uskumatu.

Mulle tundub, et mida Piret teeb, on inimeste teadvuse sageduse tõstmine. Mis aitab meil olla süngis maailmaga ja selle ühe imelisemaks muutumisega. Olla omaenda elu looja.

Üks muutus, mida märkan, on lubada endale naudinguid kohe. Mitte neid välja teenides, edasi lükates nagu on olnud varasemalt.

Lõppenud on vajadus rääkida, teiste öeldut oma kogemustega peegeldada, teisi päästa. 

Samas näen nagu veel selgemaltki inimeste raskeid kohti/arenguvõimalusi ja tean kuidas neid kergelt ja võimsalt toetada, jättes samas vastutuse selgelt neile.

Lahti on hakanud sõlmuma või isegi sõlmunud suhtes olnud Gordoni sõlm.

Kuid kõige tähtsam - enda keskmes oleku tunne ja sellega kaasnev neutraalsus, rahu, värskus, mõttevabadus. 

Radikaalselt enda valimine, mis iganes küsimuses’.

 Tiina, 46

 

"Seansil toimuvat ei ole mõtet mõistusega analüüsida ega püüda sellest tavalises mõttes mõistusega aru saada. See, mis seal toimub, on sinu enda kehast juhitud ning Piret aitab formuleerida õigeid küsimusi, et aidata igaühe kehal probleemi lahendamisel maagilisel viisil ise õigesti tegutseda. Võib ka öelda, et see on uue ajastu tervendus, kus tervendaja ei ole enam keegi väline, vaid sina ise. Keegi ei sisene su energiasse ning vastutus muutuse suuruse ja muudatuse tegemise eest on vaid tegijal endal. Piret saadab sind sinu enda muutumise teel, mis kiirendab muutust. Kehaline kogemus seansil on ausalt öeldes üsna kirjeldamatu. Mida sügavamad on parasjagu vabastatavad alateadlikud mustrid, seda tugevamini keha reageerib: värisemisest, vappumise, külma ja kuuma tundeni ning lõppeks täieliku vabanemise ja lõdvestumiseni. Muutuse olemasolu on kehas kohe tajutav. Täiesti imeline on muutus neis asjades, kus oled pikalt kinni olnud, kus on olnud mingi sundmõte või sinu "tavaline sisemine hoiak või poos", milles oled harjunud elama, nagu kaardus puu. Vabastades kinnijäänud mustri/uskumuse, on hetkega kadunud ka see piirang, mis seda puud enne kaardus hoidis. Nii kogesin ka mina, et küsimus, mis mind enne painas või hoidis teatavas emotsionaalses seisundis, oli koheselt pühitud. Seda ei eksisteerinud enam, nagu ei tulnud ka kunagi tagasi. Kehast targemat instrumenti ei ole. Piret aitab hoida meelt kui suurimat segajat protsessist eemal."

Kadri, 45

 

Imeline kogemus nendele kes on valmis vaatama sügavale enda sisse ja ei karda lahti lasta vanadest mustritest.

Mina sain sellest kohtumisest kerguse ja tunde et elu on minu suhtes sõbralikum kui varem.

Tekkis avatus selle hea vastu mida maailm pakkuda võib. Peale aastatepikkust protsessi ja pettumusi aitas see teraapia mul saada lähedaseks oma emaga. Olen selle eest väga tänulik. 

Piret, 56

 

Piret on olnud terapeudiks mitmetel äärmiselt olulistel hetkedel minu elus. Tema seanssidest on alati alguse saanud transformatsioon ja edasi liikumine tervenemise ja uue suunas. Praegusel ajahetkel on aga Pireti töös toimumas täielik kvanthüpe, millest olen nii teraapiakliendina, kui ka tema õpilasena osa saanud. Enda kogemuse põhjal väidan veendumusega, et Pireti poolt juhitav teraapia ei ole suunatud mitte ainult tervenemisele, vaid täielikult probleemi tuuma lahustamisele ning uue loomisele. Enda väe ja energia loomisele suunamisele. Takistus ja raskus lahustub, läheb täielikult meelest ära ning selle asemel vallandub mingi uus metsik energia, mis paneb edasi liikuma ja muutusi looma. Kõik toimub väga kiiresti ning selles on täpsus ja selgus. 

Soovitan Pireti teraapiaseansse väga, sest sellega anname endale võimaluse tõeliselt lahustada olnu ja takistav ning pühenduda Elamisele.

Naine, 50 a

 

 

Olen Pireti juures käinud aastaid, usaldan teda nagu oma hingepimenurkade pimedakoera. Alati on need kohtumised viljakad, sest tänu usaldusele julgeme koos minna vaatama ka asju, mis on ebamugavad. See ongi ju teraapia mõte. Mitte istuda mugavuse paigalseismise seljas, vaid leida enda tõeline elav ja hingav ratsu nimega Elu ja ta taltsutada enda hobukuulamisse. Viimane kord kui käisin üle pika aja Pireti juures sain tunda aga täiesti uut kogemust. Ma olen selle tööga nüüd juba lühikest aega tuttav, kuidas märgata endas teatud arhetüüpe kerikmas ja neid lahustada. Töövahendid on küsimused, mis viivad sügavale. Ometi ei suuda ma ise minna nii sügavale, et seda rohujuurt kogu täiega välja tõmmata ja lahustada igaveseks. Just, lugesid õigesti. See uus metoodika, mida Piret kasutab ja meile suvises naistelaagris õpetas- see lahustab teema alatiseks. Sellepärast see uus metoodika on midagi, mis lubab meil vabaneda mingist sügavast piirajast kiiremini ja kergemini kui oskaksin arvata. Võtmeks lukuauku on aga lasertäpsed küsimused. See on transformatsioon, mida nende küsimuste abil viimasel Pireti teraapias kogesin. Kirjeldamatu, ja tegelikult palju kergem kui varasemad rännakud, Ma usun, et meis kõigis on see äratundmine, et kannatus ei ole enam ajastule omane. Küll aga julgus. Julgus valida. Proovi seda ise ja koge transformatsiooni oma kehaga kergusesse. 

Elen, 42

Pireti Varju Alkeemia/aktiveerimise seanss on midagi, mis on sõna otseses mõttes üle mõistuse. Ma tulin tema juurest ära nagu väike tüdruk, kes on just saanud kõige suurema kalli oma kõige armsama inimese käest – suu oli kõrvuni naerul, hing helises ja ma lausa keksisin koju. Sest kogu energiasagedus oli täiesti uuel tasemel. Sest mul oli lihtsalt nii kerge ja helge olla. 

Me õpime kasutama erinevaid tööriistu olgu selleks meditatsioonid, afirmatsioonid, joogaharjutused, hingamine jne. Piret aitas aga küsimustega ja oma tohutult armastava energeetilise toega minna sügavamale ning edasi sealt, kus ise ikka kännu taha kinni jäin. Siin sai kokku see, mille nimel olen viimastel aastatel tööd teinud ja pusletükikesi korjanud  - Pireti abiga saime kõik pusletükid õigesti kokku. Enamgi veel – sain siit kaasa omale üheainsa mõtte, mis segasel hetkel pildi klaariks teeb ning tuletab meelde, kuhu ma teel olen. See mõte on hoolikalt kombineeritud lähtudes minust ja minu teekonnast. Sain lõpuks aru, et see ongi see, mida olen tulnud õppima ja kogema. 

Minu seansist on möödas umbes 3-4 kuud. On olnud keerulisi hetki, kuid need ei ole mind enam selliselt mõjutanud kui varem, mõnel juhul pole üldse enam mingit mõju olnud. Olen siiani selles lummuses ja imelises rahulikus olemises, mille Pireti juurest kaasa sain. See on heas mõttes sõltuvust tekitav - kuid mitte sõltuvust Piretist, vaid sellest heast ja kergest olemisest. 

Yvelin

bottom of page