top of page

NAISTELE

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
nastelaager

TANTRA RETRIIT NAISTELE

23-26.novembril 2023
PÜHA SEKSUAALSUS

Altmõisa Külalistemajas, läänemaal

https://www.altmoisa.ee/

jumalannad.jpg

Ükskõik, millega oma elus tegeleme,  tulemuse kvaliteedi määrab ära see, kui kontaktis oleme iseendaga. Kõik muu tuleb pärast seda. Kõige sügavama tasandi ühendus endaga on ÜHENDUS OMA SEKSUAALSE OLEMUSEGA.  Naine algab yonist.

Tantra ei ole ainult seksuaalsusega tegelemine- see on vaade elule, see on elule “jah” ütlemine; see on iseendale "jah" ütlemine; see on samas ka teekond, kus loome suhte  selle piirkonnaga, mis asub nabast allpool. Osad vaimsed õpetused ütlevad, et tuleb eitada  instinktiivset osa endast ja see on koht, kuhu kindlasti minna ei tohi. Miks peaks eitama midagi, mis on inimolemuse osa? Me ütleme “jah” oma kehale ja oma seksuaalsusele ning loome eluterve suhte iseendaga.

Mistahes vanuses naistel on sagedane küsimus, et kuidas kogeda orgasmi seksi ajal?

Erinevatest kanalitest võime saada erinevaid nõuandeid. Näiteks soovitatakse  liigutada oma puusi kiiremini või leida see õige asend või õige partner või teeselda kuni see ükskord juhtub (fake it until make it)  jne.  Võimegi jääda seda õiget partnerit otsima, küsimus pole selles. NAISE ORGASM EI SAA OLLA KUNAGI ERALDATUD TEMA SÜDAMEST. Selleks, et naine kogeks sügavat orgasmi, tuleb esiteks ühenduda oma südamega. Me ei räägi anatoomilisest südamest, vaid spirituaalsest südamest; sellest südamest, mis on võimeline kogema tingimusteta armastust. Teiseks - kui me soovime kogeda orgasme, siis on oluline yoni (naise suguelundi nimetus tantras) kaitsekihtidest/blokeeringutest vabastamine. Kui meil on kuskil kehapiirkonnas lihaspinge, siis selles kohas energia ei liigu. Kui yonis(tupes) on palju blokeeringuid, siis see on tuim. Mõni kogeb vahekorra ajal valu , mis on mõnes mõttes isegi parem variant, kui see, et ei tunne üldse mitte midagi. Kui meil on tuimus kehas ja  südames, siis me ei koge ühendust Eluga; me ei ole kontaktis iseendaga, sest me ise olemegi Elu. Kui vabastame  tuimuse oma yonist, siis on see otseühendus Elu lättega (source of life). Iga naine on vastutav ise oma orgasmi eest.

 

Sageli räägivad naised sellest, et pole sellist meest, kes mõistaks spirituaalselt; et ollakse liiga  erinevad jne. Me arvame, et  tahame meest, kes mõistaks meid poolelt sõnalt. TEGELIKULT TAHAME MEEST, KES MEID AVAKS. Kes avaks meid edasi sellest kohast, mida oleme siiani enda kohta teadnud või enda kohta kogenud. Kes avaks meid meie enda sisemisele jumalikkusele,  et kogeksime Lõpmatut Iseennast. Samas  ei saa oodata seda, et muinasjutuprints  koputab su  uksele ja ütleb, et “Kallis, ma tulin nüüd sind avama” ja siis sa hüppad ta valge hobuse selga ja kappate ekstaatiliselt koos valgusele vastu nii, et varjud jäävad selja taha…”. SUL TULEB ESIMESENA AVANEDA. See on naistena meie püha töö, mida me peaksime eelnevalt endaga tegema; see on otsekui püha kohustus meie sisemise jumalanna ees. Läbi selle sisemise avanemise hakkab jumalanna meie sees ärkama ja end näitama. Kui me pole  avanenud ja kontaktis oma seksuaalsusega, siis süüdistame oma partnerit, kogeme frustratsiooni, viha ja meie sees elava  jumalanna hiilgus (grace of goddess) ei ole meile kättesaadav. Me igatseme naeru, mängu, rõõmu, kergust, helgust, mahlakust  - see tuleb kontaktist tüdrukuga enda sees + kontaktist metsiku ürgse naisega + kontaktist sensuaalse kuningannaga/püha litsiga + kontaktist preestrinnaga/sisemise jumalannaga. See sisemine töö endaga, suhte loomine oma seksuaalsusega ja avanemine oma seksuaalsusele on meie endi töö, mis  tuleb meil endil ära teha.

Selleks, et saaksime täielikult vastu võtta oma partneri seksuaalsuse, tuleb enne täielikult vastu võtta enda seksuaalsus. Selleks, et partner saaks vastu võtta sinu  seksuaalsuse, tuleb sul endal enne ise vastu võtta enda seksuaalsus. Sinu seksuaaluse avamine ei ole sinu partneri töö. Siin on kogu vastutus ainult sinul endal.

See kõik  võib olla hirmutav, kuna see on seotud yoniga… Sinu yoni võib õpetada sulle palju rohkem kui mistahes muu kogemus sinu elus. Sinu yoni õpetab sulle, mida tähendab avaneda. Päriselt avaneda. See on tema olemus, sest yoni igatseb avaneda, temas on igatsus õitseda - yonis on nii palju kingitusi. Yoni õpetab sulle, kuidas olla ligitõmbav, kuidas olla atraktiivne igas vanuses. Naine, kes on 60-ndates ja kontaktis oma seksuaalsusega on märksa atraktiivsem kui naine 20-ndates, kes ei ole selle osaga endast kontaktis.

Kui  meil on oma seksuaalsusega eluterve suhe, oleme väekad, rõõmsad, terved, loovad. Seksuaalsusega kontaktis olemine väljendab ka seda, kui ühenduses oleme oma südamega sügavamal tasandil. Mäng piirkonnas nabast allpool on muidugi naudingute mäng ja ekstaasi mäng, aga see on ka mäng nimega Elu. Me ei taha ju liikuda läbi elu magades.

Tõeline naiselikkus on kiirgumine seestpoolt väljapoole. 

Yoniga kontakti võttes  muutume emotsionaalsemaks, sest yoni hoiab endas kõiki emotsioone - neid, mida oled lubanud endal tunda ja, ka neid, mida oled alla surunud. Iga millimeetrit oma yonis avastades leiad ikka ja jälle seni läbi kogemata emotsioone või nende variatsioone. Pole mõtet endalt eeldada või oodatata, et ühel hetkel jõuad sa perfektsionismi ja kõik on läbi kogetud, see pole võimalik, sest selles sisemise sügavuses  avanevad aina uued ja uued portaalid….See on lõputu sisemise jumalikkuse (Jumalanna) kogemine endas. See on kogemus sellest, kuidas ürgne naiselikkus, Elu ise, liigub läbi sinu. See kogemus tuletab sulle meelde, kui palju on sinus armastust ja kuidas seda väljendada läbi südame. Ja see on naiselik vägi. Retriit "Püha seksuaalsus" on ühe uue ja väga väeka teekonna algus.....

Mida sügiseses retriidis teeme?

Harjutused yonimunaga seksuaalsuse ja pingete vabastamiseks yonist, erinevad tantrapraktikad, rinnamassaaž, juhitud  rituaalid ja praktikad dildoga, meditatiivne tants, hingamispraktikad, küsimused enesevaatluseks, grupitööd ja jagamisringid, saun.

Hea seltskond,  väike grupp, mõnus väekas koht läänemaa looduse keskel merest 1,5 km, hea toit, luksuslik majutus.

Retriit algab neljapäeval (23.11) ühise lõunasöögiga kell 13.00, millele järgneb alguspraktika kell 14.00 ja  lõpeb pühapäeva õhtul (26.11) õhtusöögiga kell 17.00. 

OSALEMINE JA TASUMINE:

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: piret.joemagi@gmail.com ja ettemaksu 200€ tasumine. Ettemaks mittetuleku korral tagastamisele ei kuulu. Pärast registreerimist saadetakse ettemaksu arve.

Retriidi tasu on 400€, millele lisandub toidu ja ööbimise raha.

Tube saad vaadata siit (toa nimele klõpsates avaneb vaade toast): https://www.altmoisa.ee/toad

Kui ööbida kolmeses toas, siis on toit + majutus kokku 316€ (inimene)

Kui ööbida kaheses toas, siis on toit + majutus kokku 328€ (inimene)

Kui ööbida omaette toas, siis on toit + majutus kokku 426€

Kui ööbida rooside sviidis (mullivann, dušh, väga suur tuba vaatega merele, oma külmkapp, lai voodi), siis on toit + majutus 582€.

NB! Kuna protsess tuleb väga sügav, siis kaks kuud enne retriiti (23.septembril) hakkan neile, kes on registreerunud ja ettemaksu tasunud, meilile saatma ettevalmistavaid ülesandeid. Kokku tuleb kahe kuu jooksul 4  kirja mitmete erinevate ülesannetega. Nendel, kes registreeruvad hiljem, on aeg ettevalmistuseks lühem.

Pärast retriiti saavad kõik osalenud kutse kinnisesse FB gruppi "Armastuse tempel", kust leiab retriidis kasutatud muusikad, raamatusoovitused, arhetüüpide kirjeldused, teoreetilise osa materjalid, mis said eelmises retriids üles pildistatud jne.. Selles FB grupis osalemine on tasuta. 

"Armastuse tempel" on väekoht, kust saad ka edaspidi toetust, juhatust, vastuseid oma küsimustele, inspiratsiooni, sest selle retriidiga avaneb üks täiesti uus portaal ja algab üks uus teekond. Iseenda kui naise täieliku vastuvõtmise teekond.....

3-6.08.2023 TOIMUNUD RETRIIIIDI "PÜHA SEKSUAALSUS" TAGASISIDE:

 "Olen oma seksuaalsuse ja naiselikkuse taas avastamise radadel olnud juba pikemat aega, eriti hoogsalt aga u viimased 1,5 aastat. Kui naistelaagrisse tulin, siis olin omadega nii mõnusas kohas, et paratamatult mõtlesin uudishimuga, et huvitav, mis koht siin veel avaneda saab? Kuid esimesel päeval Pireti uuritud igaühe üks märksõna, oli tagasi vaadates just see. Minu sõna oli sügavus või sukeldumine, sest samal ajal tundsin kuidas mu yoni justkui pulseerides kutsub, imeb endasse. Nii oligi, kõik need neli päeva oli sügav sukeldumine iseendasse, veel sügavamale oma naiselikusesse, oma seksuaalsesse, oma jumalikusesse, veel sügavamalt ühendusse armastusega.

Ma tõepoolest nautisin laagris iga hetke ja eriline nauding oli see hommikune tantristlik jooga või kuidas iganes selle nimi on. See pehme kuid sügavalt puudutav viis endaga hommikul kohtuda oli puhas nauding, mida tõesti olen jätkanud laagrist saadik. Kõige sügavam sisemine liigutus oli minu jaoks aga oma yoni vaatamine. See juhtus esimesest silmapilgust ja oli kui lõplik endasse kukkumine, täielik koju jõudmine, seal oli see ürgne igatsus armastuse järele ja meeletu kurb-magus rõõm, et sellega ühendumise portaal on kogu aeg olnud siin samas ja nüüd saime me taas kokku. Täilelik tingimusteta armastus! Silme eest jooksid läbi erinevad olukorrad läbi elu, kus mul seda teha ei lubatud või kus ma hiljem enam ise ei osanud. Pisarad jooksid ja ma nutsin suurest rõõmust ... ja ma sõna otseses mõttes tundsin kuidas kogu mu keha läbis sügav naiseks küpsemine, selgroog lõi justkui lõkkele ja kandus sealt hetkega üle kogu keha ja tundsin kuidas kogu keha joondus uuel, väga küpsel moel. Samal ajal tuli sõnum, et naine saab alles siis end täielikult maailmale avada, kui ta on oma yoni nii puhtalt, tingimusteta omaks on võtnud. Või vähemalt minu jaoks on see nii.

Ehk siis yoni hingamine, hommikune tantra-jooga ja emakakaelast algav kõnd on hetkel igapäevane ja see hoiab mind senini väga heas ühenduses oma naiselikkusega ja seksuaalsusega. ..."

Kaidi

 Minul läksid käima väga sügavad protsessid juba enne laagrit. Ettevalmistavate harjutuste käigus (mida ma jõudsin tegelikult teha vaid paar korda) sain aru, kui väga lukus ma naisena olen. Täiesti tuim. Esimesel korral oli nii tuim tunne, et isegi pisaraid ei tulnud. Järgmistel kordadel hakkas midagi vaikselt liikuma ka. Pole ime siis, et juba 8 aastat ilma partnerita, või et miks mulle on elus tulnud ette just sellised mehed nagu on. See kõik sai tõesti lausa rakutasandil selgeks. (Lisaks millist mõju on see minu poegadele avaldanud).
Minu kõige sügavam kogemus oli laupäeval. Niiii palju kurbust, igatsust ja ma ei tea mida veel vabanes. Mille tagajärjel enne praktika lõppu - ma sõna otseses mõttes sünnitasin ise-enda. See oli nagu päris sünnitus, aga see oli palju mõnusam, valud-tuhud pea-aegu ei olnudki .... Ma ei oska seda siiani päriselt kirjeldada ja ma ilmselt veel päriselt ka ei taju kõike, mis sellega kaasneb. Emakasse, mis muidu oli must/tumehall, tekkis väike roosa hõõguv nurgake, nagu söed tuha all ... Sellised pildid lihtsalt tulid mulle .... Siin on nii palju asju, mis alles hakkavad avanema ja mida ma selgelt praegu veel isegi ei taju/aima ...
Järgmine imeline kogemus oli südame avamise praktika, kus me võtsime oma südame tagasi oma mehelt. No mina siis oma viimaselt boyfriendilt. Jällegi oli see koht, kus ma arvasin, et kõik on tehtud. Aga tuli välja, et minu süda oli alles tema käes "hoiul". Sain tagasi terve täiega, jee 
See kogemus - olla avatud südamega ja suhelda avatud südamest - oli lihtalt I M E L I N E! Aga südame avamise tulemusena toimus midagi veel palju imelisemat mu vanema pojaga. Ta tavaliselt eriti jutukas ei ole, minuga, eriti telefoni teel. Laagrist tagasisõites helistasin talle tee pealt - meil oli mega äge ja lõbus jutuajamine üle tunni. Üle terve tunni !!! 

Evelyn
 

20-Sophia-1989-Alex-Grey-watermarked (2).jpg
20230802_133327.jpg
bottom of page