top of page

NAISTELE

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png

NAISTE SUVELAAGER

3-6.08.2023

OLEN NAINE - OLEN LOOJA. 

MUUGIME MEEST

KURSUS NAISTELE

Anchor 2

MUUGIME MEEST

  Kahepäevane kursus naistele (mõlemal päeval kell 10 - 18)

Korraldajad: Margus Jõemägi ja Piret Jõemägi

Kui see teema kõnetab, kutsu sõbrannad kokku ja saada meile kutse.

Sõidame hea meelega Eesti erinevatesse paikadesse...

 

salapärane mees

 

Mehed on Marsilt ja naised Veenuselt. 

Tüdrukud on maasikavahust ja poisid kärnkonnast tehtud. 

Sugude erinevusi rõhutavaid kujundeid ja klišeesid on veel ja veel. Ühed väidavadki, et erinevused on nii suured, et teineteise mõistmine on täiesti välistatud. Teised jälle arvavad, et kõik on inimesed ja sarnasusi on rohkem kui erinevusi. 

Olgu sellega kuidas on, aga küllap kõigil naistel on hetki, kus nad on mõelnud, et lihtsalt ei ole võimalik aru saada, mis loom see mees on ja miks ta niimoodi käitub. Või siis vastupidiselt - mehe olemust on  lihtsustatud, teda alahinnatud ja sellega hiljem vastu näppe saadud. 

Piret: “Mind on meeste psühholoogia juba ammu huvitanud. Seda nii terapeudina, kui ka lihtsalt naisena. Olen teinud koolitusi naistele naistest juba pikemat aega ja järjest rohkem on kuklas hakanud tiksuma plaan teha lõpuks midagi ka meestest. Selleks on aga vaja ka meest. Minu jaoks saab selleks meheks olla ainult minu enda abikaasa Margus. Olen talle seda ettepanekut ka mõnel korral varem teinud, kuid siiani pole õnneks läinud. Nüüd kus Margus on, eelkõige läbi tantra, hakanud ise ka nende teemadega tegelema, sain lõpuks nõusoleku. Ta on valmis ennast mehena avama ja rääkima meestest üldse. Jagama nii seda, mida teadlased teavad, kui ka seda, mida õlleklaasi taga räägitakse. See on kahepäevane rännak mehe peas ja kehas koos häälestavate joogaharjutuste ja toetavate meditatsioonidega.  Ütlen täiesti siiralt, et ootan ka ise seda üritust suure põnevusega. Ega ma ju väga täpselt ei tea, millest ja kuidas Margus seal räägib. Lisaks juhtub kindlasti palju spontaanset, kuna kõigil teil on võimalik kohapeal ka küsimusi esitada.”

Niisiis - Piret ja Margus Jõemägi muugivad suurima rõõmuga meest erinevates Eesti paikades. Anna oma soovist teada: piret.joemagi@gmail.com ja kutsu meid külla. Hind kokkuleppel.

Tagasiside 15-16.01.22 toimunud kursuse kohta:

Aitäh, et lubasite piiluda kuhugi, kuhu harva piiluda lubatakse - meeste hingeellu. Mina sain tõesti palju vastuseid ja sain aru, et mehi tõesti tasub lõpuni kuulata, kuigi vahepeal meile naistena võib tunduda, et teame juba ette, mida nad öelda tahavad,. Lõpuni kuulates on neil tõesti tihti hoopis uus ja põnev vaatenurk. Mõistsin sügavalt, miks vanamoodi (läbi ootuste ja nõudmiste) ei saagi koostöö toimida ja sain palju tuge ja kindlust, et proovida uutmoodi ja tegelikult see uutmoodi ongi naiselikum viis ja väestab ühtlasi ka minu arenguteed naisena. Ja suur tänu teile, et näitate oma elukogemusega, et püsisuhe on väärtus ja kingitus; et meid, kes on sellel teel, on siiski ka üsna palju...

- Maritta

20191228_115615.jpg
muugime meest
nastelaager

NAISTE SUVELAAGER

3-6.08.2023
OLEN NAINE - OLEN LOOJA

Polli Talu Loomingulises Keskuses läänemaal

Osa saavad võtta vaid need, kes läbivad  kas "Varju alkeemia" kursuse (13 -18.06.2023) või kes võtsid osa naiste suvelaagrist "Olen naine - olen vägi"  2022 suvel.

Registreerimine alanud.

20220807_165350.jpg

Me ei ole tulnud siia maailma tegelema vaid ellujäämisega, vaid oleme tulnud  kogema end Loojana. Loome iga päev, iga hetk. Loome oma päeva, oma suhteid, tööprojekte, loome teekonna kodust tööle, loome iseennast, loome perele õhtusööki....loome ise oma elu.

Ise.

Kas sa lood hirmust või armastusest? Mis on su valikute taga? Mis mõjutab su valikuid?

Kui loome hirmust, siis loome oma ellu juurde kannatusi, paigalseisu, kokkutõmbumist, maske, kaitseid, võitlust ja vastupanu - hoiame end mugavustsoonis, ellujäämisprogrammis, sisuliselt varjus, sest nähtamatu, uus ja tundmatu on väga hirmutav.

Kui loome armastusest, siis loome edasiliikumist, avardumist, elusolemise ja oma väe/potensiaali kogemist, kergust, helgust, rõõmu,  ehedust, ausust.

On võimalik luua ka tühjusest.

Mis see veel on?

Seda olemegi selles suvelaagris avamas ja kogemas.

Alles tühjuses luues avaneb meile elu maagia täies ulatuses. On vaja aga täielikult võtta kogu vastutus oma loomingu eest, usaldada 100% tundmatust/teadmatust ning lasta lahti kontrollist.

Kas oled selleks valmis? 

Hommikujooga, meditatiivne tants, hingamispraktikad, küsimused enesevaatluseks, grupitööd  ja  jagamisringid, tantrapraktikad ja muu energiatöö. Hea seltkond, mõnus väekas koht läänemaa looduse keskel merest 2 km, ülimaitsev taimetoit Marika Blossfeldti köögist.

Laager algab neljapäeval (03.08) ühise lõunasöögiga kell 13.00, millele järgneb avaring ja  lõpeb pühapäeva õhtul (06.08) õhtusöögiga kell 17.00. 

OSALEMINE JA TASUMINE:

Laagri tasu (kõik hinnas) on 760€ (kui registreerida ja tasuda ettemaks hiljemalt 3.05)

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine meiliaadressil: piret.joemagi@gmail.com ja ettemaksu 150€ tasumine. Ülejäänud summa maksmine on nädal enne laagri toimumist. Alates 4.05 registreerimisel on laagri tasu 1000€. Mittetuleku korral ettemaks tagastamisele ei kuulu.

Pärast ettemaksu laekumist on võimalik valida endale meelepärane ööbimiskoht kas aidas voodis või madratsil (stuudios või ateljees). Võib tulla ka oma telgiga. Madratsid on suured, pehmed, mugavad; suletekid-ja padjad on soojad ja kvaliteetsed, voodipesud on kohapeal olemas. Ööbimistasu, mis sisaldub juba kursuse hinnas on voodite, madratsite ja telgi puhul sama.

Ööbimisvõimalused:

1.ait - 4 voodit  - 3 voodit broneeritud

2.ait - topeltvoodi - broneeritud

3.ait - 5 voodit

4.ait - 2 voodit  - broneeritud

stuudio rõdu - 7 madratsit  - 3 madratsit broneeritud

 stuudio väike aknaga tuba  -  broneeritud

ateljee parempoolne rõdu  - broneeritud

ateljee vasakpoolne rõdu - 1 voodi - broneeritud

ateljee vasakpoolne rõdu  - 2 madratsit  - 1 madrats broneeritud

oma telk

Tagasiside 2022 augustis toimunud laagri kohta: "Olen Naine - olen vägi":

"Üliäge! Täiega maagiasse!" Christel

"Laager tuletas meelde - iga hetk on valik. Otsuse eest vastutad ise. Ela ehedalt" Piret

"Maagia, puhas maagia" Yvelin

"Minu jaoks on Pireti laagrid koht, kus teen kvanthüppeid. Usaldan seda protsessi ja julgen hüpata tundmatusse. Imeline!" Ene

"Super tööriistad! Aitäh." Vally

"Pireti laagrid on mäng nimega elu, kus õpib nagu tõeline elukunstnik oma väe tagasi võtma ja endasse looma panema. Jess! Nii õnnelik!" Ettie

"Aitäh, Piret! See laager avas nii palju teemasid ja uusi perspektiive, nii et kodutööd on terveks aastaks ja kauemakski. Ma olen väga tänulik, et olen kohtunud sinuga. Elagu elu! Hurraa!" Anette

bottom of page