top of page

NAISTELE

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png
nastelaager

NAISTE SUVELAAGER

3-6.08.2023
PÜHA SEKSUAALSUS

Polli Talu Loomingulises Keskuses läänemaal

 Kuni 3.05 k.a soodushind.

20220807_165350.jpg

Ükskõik, millega oma elus tegeleme,  tulemuse kvaliteedi määrab ära see, kui kontaktis oleme iseendaga. Kõik muu tuleb pärast seda. Kõige sügavama tasandi ühendus endaga on ühendus oma seksuaaalse olemusega. See on inimkogemuse tuum. Ja ka üks võtmetest kogemaks sisemist jumalikkust.

Tantra ei ole ainult seksuaalsusega tegelemine- see on vaade elule, see on elule “jah” ütlemine; see on iseendale "jah" ütlemine; see on samas ka teekond, kus loome suhte  selle piirkonnaga, mis asub nabast allpool. Osad vaimsed õpetused ütlevad, et tuleb eitada  instinktiivset osa endast ja see on koht, kuhu kindlasti minna ei tohi. Miks peaks eitama midagi, mis on inimolemuse osa? Me ütleme “jah” oma kehale ja oma seksuaalsusele ning loome eluterve suhte iseendaga.

Mistahes vanuses naistel on sagedane küsimus, et kuidas kogeda orgasmi seksi ajal?

Erinevatest kanalitest võime saada erinevaid nõuandeid. Näiteks soovitatakse  liigutada oma puusi kiiremini või leida see õige asend või õige partner või teeselda kuni see ükskord juhtub (fake it until make it)  jne.  Võimegi jääda seda õiget partnerit otsima, küsimus pole selles. Naise orgasm ei saa olla kunagi eraldatud tema südamest. Selleks, et naine kogeks orgasmi, tuleb esiteks ühenduda oma südamega. Me ei räägi anatoomilisest südamest, vaid spirituaalsest südamest; sellest südamest, mis on võimeline kogema tingimusteta armastust. Teiseks - kui me soovime kogeda orgasme, siis on oluline yoni (naise suguelundi nimetus tantras) kaitsekihtidest/blokeeringutest vabastamine. Kui meil on kuskil kehapiirkonnas lihaspinge, siis selles kohas energia ei liigu. Kui yonis(tupes) on palju blokeeringuid, siis see on tuim. Mõni kogeb vahekorra ajal valu , mis on mõnes mõttes isegi parem variant, kui see, et ei tunne üldse mitte midagi. Kui meil on tuimus kehas ja  südames, siis me ei koge ühendust Eluga; me ei ole kontaktis iseendaga, sest me ise olemegi Elu. Kui vabastame  tuimuse oma yonist, siis on see otseühendus Elu lättega (source of life)

 

Sageli räägivad naised sellest, et pole sellist meest, kes mõistaks spirituaalselt; et ollakse liiga  erinevad jne. Me arvame, et  tahame meest, kes mõistaks meid poolelt sõnalt. Tegelikult  tahame meest, kes meid avaks. Kes avaks meid edasi sellest kohast, mida oleme siiani enda kohta teadnud või enda kohta kogenud. Kes avaks meid meie enda sisemisele jumalikkusele,  et kogeksime Lõpmatut Iseennast. Samas  ei saa oodata seda, et muinasjutuprints  koputab su  uksele ja ütleb, et “Kallis, ma tulin nüüd sind avama” ja siis sa hüppad ta valge hobuse selga ja kappate ekstaatiliselt koos valgusele vastu nii, et varjud jäävad selja taha…”. Sina pead esimesena avanema. See on naistena meie püha töö, mida me peame eelnevalt endaga tegema; see on otsekui püha kohustus meie sisemise jumalanna ees. Läbi selle sisemise avanemise hakkab jumalanna meie sees ärkama ja end näitama. Kui me pole  avanenud ja kontaktis oma seksuaalsusega, siis süüdistame oma partnerit, kogeme frustratsiooni, viha ja meie sees elava  jumalanna hiilgus (grace of goddess) ei ole meile kättesaadav. Me igatseme naeru, mängu, rõõmu, kergust, helgust, mahlakust  - see tuleb kontaktist oma sisemise jumalannaga. See sisemine töö endaga, suhte loomine oma seksuaalsusega ja avanemine oma seksuaalsusele on meie endi töö, mis  tuleb meil endil ära teha.

Selleks, et saaksime täielikult vastu võtta oma partneri seksuaalsuse, tuleb enne täielikult vastu võtta enda seksuaalsus. Selleks, et partner saaks vastu võtta sinu  seksuaalsuse, tuleb sul endal enne ise vastu võtta enda seksuaalsus. Sinu seksuaaluse avamine ei ole sinu partneri töö. Siin on kogu vastutus ainult sinul endal.

See kõik  võib olla hirmutav, kuna see on seotud yoniga… Sinu yoni võib õpetada sulle palju rohkem kui mistahes muu kogemus sinu elus. Sinu yoni õpetab sulle, mida tähendab avaneda. Päriselt avaneda. See on tema olemus, sest yoni igatseb avaneda, temas on igatsus õitseda - yonis on nii palju kingitusi. Yoni õpetab sulle, kuidas olla ligitõmbav, kuidas olla atraktiivne igas vanuses. Naine, kes on 60-ndates ja kontaktis oma seksuaalsusega on märksa atraktiivsem kui naine 20-ndates, kes ei ole selle osaga endast kontaktis.

Kui  meil on oma seksuaalsusega eluterve suhe, oleme väekad, rõõmsad, terved, loovad. Seksuaalsusega kontaktis olemine väljendab ka seda, kui ühenduses oleme oma südamega sügavamal tasandil. Mäng piirkonnas nabast allpool on muidugi naudingute mäng ja ekstaasi mäng, aga see on ka mäng nimega Elu. Me ei taha ju liikuda läbi elu magades.

Tõeline naiselikkus on kiirgumine seestpoolt väljapoole. 

Yoniga kontakti võttes  muutume emotsionaalsemaks, sest yoni hoiab endas kõiki emotsioone - neid, mida oled lubanud endal tunda ja, ka neid, mida oled alla surunud. Iga millimeetrit oma yonis avastades leiad ikka ja jälle seni läbi kogemata emotsioone või nende variatsioone. Pole mõtet endalt eeldada või oodatata, et ühel hetkel jõuad sa perfektsionismi ja kõik on läbi kogetud, see pole võimalik, sest selles sisemise sügavuses  avanevad aina uued ja uued portaalid….See on lõputu sisemise jumalikkuse (Jumalanna) kogemine endas. See on kogemus sellest, kuidas ürgne naiselikkus, Elu ise, liigub läbi sinu. See kogemus tuletab sulle meelde, kui palju on sinus armastust ja kuidas seda väljendada läbi südame. Ja see on naiselik vägi.

Mida suveretriidis teeme?

Hommikujooga seksuaalsuse äratamiseks, erinevad tantrapraktikad k.a massaaž, rinnamassaaž, erinevad yonipraktikad, meditatiivne tants, hingamispraktikad, küsimused enesevaatluseks, grupitööd ja jagamisringid, saun.

Hea seltskond,  väike grupp, mõnus väekas koht läänemaa looduse keskel merest 2 km, ülimaitsev taimetoit Marika Blossfeldti köögist.

Laager algab neljapäeval (03.08) ühise lõunasöögiga kell 13.00, millele järgneb avaring ja  lõpeb pühapäeva õhtul (06.08) õhtusöögiga kell 17.00. 

OSALEMINE JA TASUMINE:

Laagri tasu (kõik hinnas) on 760€ (kui registreerida ja tasuda ettemaks hiljemalt 3.05)

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine meiliaadressil: piret.joemagi@gmail.com ja ettemaksu 160€ tasumine. Ülejäänud summa maksmine on nädal enne laagri toimumist. Alates 4.05 registreerimisel on laagri tasu 1000€. Mittetuleku korral ettemaks tagastamisele ei kuulu.

Pärast ettemaksu laekumist on võimalik valida endale meelepärane ööbimiskoht kas aidas voodis või madratsil (stuudios või ateljees). Võib tulla ka oma telgiga. Madratsid on suured, pehmed, mugavad; suletekid-ja padjad on soojad ja kvaliteetsed, voodipesud on kohapeal olemas. Ööbimistasu, mis sisaldub juba kursuse hinnas on voodite, madratsite ja telgi puhul sama.

Ööbimisvõimalused:

1.ait - 4 voodit  -  2 vaba

3.ait - 5 voodit - 4 vaba

stuudio rõdu - 7 madratsit  -  madratsit vaba

ateljee vasakpoolne rõdu  - 2 madratsit  -  1 madrats vaba

oma telk

Tagasiside 2022 augustis toimunud laagri kohta: "Olen Naine - olen vägi":

"Üliäge! Täiega maagiasse!" Christel

"Laager tuletas meelde - iga hetk on valik. Otsuse eest vastutad ise. Ela ehedalt" Piret

"Maagia, puhas maagia" Yvelin

"Minu jaoks on Pireti laagrid koht, kus teen kvanthüppeid. Usaldan seda protsessi ja julgen hüpata tundmatusse. Imeline!" Ene

"Super tööriistad! Aitäh." Vally

"Pireti laagrid on mäng nimega elu, kus õpib nagu tõeline elukunstnik oma väe tagasi võtma ja endasse looma panema. Jess! Nii õnnelik!" Ettie

"Aitäh, Piret! See laager avas nii palju teemasid ja uusi perspektiive, nii et kodutööd on terveks aastaks ja kauemakski. Ma olen väga tänulik, et olen kohtunud sinuga. Elagu elu! Hurraa!" Anette

bottom of page