3R PROGRAMM

Untitled design (1).png

REFRESH
RESTART
RESET

Inimest võib käsitleda mitmeti. Ja kõigil on õigus. 

Ma pole kunagi suutnud lõpuni vastu võtta darwinismi põhiideed põlvnemisest ahvidest - kogu aeg on olnud tunne ja teadmine, et on veel midagi ja ma et tahan sellest tohkem teada ja seda kogeda.

Pärast 22 aastat  eneseotsinguid ja -uuringuid, katsetusi ning (alkeemilisi)eksperimente enda ja oma eluga meeldib mulle kogeda, et inimene on mitmel tasandil töötav ülipeen tehnoloogia. Multidimensionaalne olend. Ja kõik on energia. Ja energia on alati info - küsimus on muidugi selles, kuidas me seda infot kasutame.  Ja on võimalik kogeda  teadvuse erinevaid tasandeid.

REFRESH ehk värskendamine

Nagu iga tehnoloogia, vajab ka inimene, kelle teadvus on evolutsioonis vahel info uuendamist ja vaatamist otsa küsimustele - kes ma olen? kust ma tulen? kuhu lähen? mis on mu eesmärk? mis on mu väärtused? mis on mu standardid? milliseid otsuseid on vaja teha? milliseid samme on vaja astuda? mida on vaja ohverdada? mis on tõde? mis on minu tõde? mis on tõde minu kohta? mida tähendab äärmuslik ehedus ja ausus? mis on mu unistused? kuidas neid ellu viia?

 

RESTART ehk taaskäivitus

Arvutikasutajad on taaskäivitust kogenud, kui seadmel on tehnilised probleemid või kui arvutisse on uut tarkvara paigaldatud. Ja tarkvaral on vahel komme kokku joosta (tarkvara ei rikne, aga vahel võivad tekkida kasutaja tegevusest tingitud anomaaliad). Ja sellisel juhul on kõige õigem teha seadmele restart.

Meie peen  inimtehnoloogia jookseb kokku, kui tunneme ühel hetkel, et kõike on liiga palju; enam ei jaksa aja, iseendaga ega teistega võidu joosta; kui ei suuda enam kõigile meeltmööda olla; kui hirmud nöörivad kõri; kui häbi ja hüljatuse tunne sunnivad endasse tõmbuma; kui hirmust üksilduse ees oleme valmis olema mistahes vägivaldses või kaassõltuvussuhtes ning hülgama oma tõelise olemuse; kui selle asemel, et elada, tegeleme surma vältimisega; kui otsime kogu aeg teistelt heakskiitu ja arvame, et meie väärtus sõltub sellest, mida teised meist arvavad; kui usume, et oleme elu ohvrid ja ootame, et keegi meid päästaks; kui oleme veendunud, et kõike peab kontrollima, muidu juhtub midagi kohutavat; kui meie elu sisu on ainult tegeleda ellujäämisega ja turvatunde otsimisega; kui minevikuga seotud sundmõtted ei lase meil rahulikult uinuda; kui tunneme, et kogu aeg on millestki puudus; kui oleme ikka veel väga vihased oma vanemate peale ega suuda neid vastu võtta sellistena, nagu nad on; kui  ei suuda enam usaldada oma partnerit, kuna paarisuhtes on haiget saadud ning lähedus on kadunud; kui on keskendumisraskused ja/või ärevus; kui on uskumus, et seksuaalsus on midagi räpast ja orgasmid kuuluvad ulmevaldkonda jne. jne. jne.

Kui tundsid end ära, siis on ehk aeg muutusteks.  Asjade edasilükkamise muster vajaks ka kindlasti restarti.

 

RESET ehk uuesti seadistamine

Kui valid nutitelefoni menüüst käskluse RESET, siis tehakse seadmele tehase algsete seadete taastamine ning kõik eelnevalt seatud kasutajakontod, alla laetud rakendused ning kasutajavalikud nullitakse.Inimtehnoloogias tähendab see enda lahtiühendamist kollektiivsetest uskumustest ja seni loodud identiteedist.

 

Minevikul ja tulevikul ei ole tähtsust. On ainult olevikus elamine. Ülim ausus ja ehedus iseenda ja teiste suhtes. Ei ole mugandumist, et kollektiivi sobida. Tõde universumi ja enda  kohta. Ei lähe kompromissile tõega. Valid ise, millele tähtsuse ja tähtsuse annad. Hakkad nägema ja kogema, kes sa tegelikult oled ja saad lähemale oma puhtale jumalikule olemusele. Võtad omaks, et kõik, mida sa oma elus teed, on sinu enda valik ja võtad selle eest täieliku vastutuse. Koged sisemises tühjuses kõikide võimaluste välja, milles hakkab avanema midagi täiesti uut, mille olemasolust polnud sul varem õrna aimugi.

 

5-nädalane individuaalne 3R programm sisaldab:

I nädal - 4 kohtumist a´ 3 tundi järjestikustel päevadel:T, K, N, R (soovitan selle nädala töölt vabaks võtta)

II - IV nädal - videokohtumised (1x nädalas a` 1,5 tundi) + vajadusel igapäevaselt ka suhtlus meili teel või eelnevalt  kokkulepitud suhtluskanalis

V nädal - 3 tunnine kokkuvõtlik seanss

 

Mida kujutavad endast 3-tunnised seansid?

3-tunnistel kohtumistel töötame läbi lähisuhted, hirmud, uskumused,eelarvamused, töötame erinevate  kitsaskohtadega. Klient saab teadlikumaks oma mõttemustritest ja emotsioonidest, mis teda piiravad, tagasi hoiavad; mis  ei lase tunda  elust rõõmu, kogeda oma potensiaali ja väge ning  ennast teostada. Seanssidel on nii tavanõustamise tehnikaid, sisemaailma rännakuid (muutunud teadvuseseisundis), varju alkeemiat, lahtiühendamist ja aktiveerimist. 

Kui palju maksab?

5 nädalase individuaalse 3R programmi  tasu on 5000€.

Kui tunned, et siin on midagi sinu jaoks, siis kirjuta: piret.joemagi@gmail.com, saadan sulle mõned küsimused, et veenduda, kas oled valmis selleks tööks. Kui minupoolne kinnitus on olemas, siis saadab raamatupidaja arve. Pärast kogu summa tasumist lepime kokku kuupäevad, millal töö saab toimuma.