top of page

KOOLITUS

Untitled design (1).png
Untitled design (1).png

KUNDALINI JOOGA ALGAJATE

3-päevane KURSUS

Tallinnas, Pesas: pesake.ee

R 2.12 kell 16 - 20

L 3.12 kell 10 - 18

P 4.12 kell 14 - 18

NB! Kursus toimub viimast korda!

MINU MÄLESTUSED

Kolmeosaline töötuba

tulekul

algajate kursus

KUNDALINI JOOGA ALGAJATE KURSUS

Tallinnas

Kursuse  eesmärk on anda baasteadmised kundalini joogast. Kursus on dünaamiline: teoreetiline osa vaheldub rohkete praktiliste harjutustega ning eluliste näidetega. Pärast algajate kursuse läbimist on  piisavalt praktilisi oskusi, et osaleda täies mahus kundalini jooga tundides.

Reede, 2.12

16.00 - 16.15 kogunemine, joogatee.

16.15 - 19.45 Algusmeditatsioon. Mis on jooga? Põhiaspektid – keha, meel ja hing. Kundalini jooga eripära. Selja korrigeerimine ja istumine joogaasendis.  Harjutuste kompleks pingete vabastamiseks seljast ja meditatsioon alaselja pingete vabastamiseks.

19.45 - 20.00 joogatee, küsimused

Laupäev, 3.12

10.00 - 11.30 Harjutuste kompleks (üldiste)pingete ja negatiivsuse vabastamiseks;  meditatsioon südame avamiseks.

11.30 - 12.00 joogatee, küsimused

12.00-14.00 Teadliku hingamise tähtsus. Loomulik hingamine. Joogide täishingamine. Hingamise seiskamine. Tulehingamine. Vahelduv ninahingamine.

14.00 - 15.00 lõunasöök (kohapeal)

15.00 -17.45  Joogaasendid (üldine) ja harjutused.

17.45 - 18.00 joogatee, küsimused

Pühapäev, 4.12

14.00 - 15.30 Harjutuste kompleks kopsude puhastamiseks ja laiendamiseks; meditatsioon närvisüsteemi balanseerimiseks ja tugevdamiseks.

15.30 - 15.45 joogatee, küsimused

15.45 - 17.00 Kehalukud: juurelukk, diafragma lukk, kaelalukk. Mantra ja meditatsioon. 

17.00 – 18.00 Harjutuste kompleks energiataseme tõstmiseks; rahuliku südame meditatsioon.

OSALEMINE JA TASUMINE:

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: piret.joemagi@gmail.com ja ettemaksu 100€ tasumine. Kursuse tasu on 400€. Mittetuleku korral ettemaks tagastamisele ei kuulu. 

Hinnas sisaldub ka  joogatee, puuviljad, pähklid, laupäevane lõunasöök ja teoreetilise osa materjalid.

TAGASISIDE:

See kursus oli minu jaoks justkui ellujäämisõpetus. Õppisin hingama, keha hoidma.

- Carmen,40

 

 Kursus andis palju uusi teadmisi, eelkõige seda, kuidas iseendaga hakkama saada, halbade emotsioonidega hakkama saada ja kuidas inimestega suheldes jääda iseendaks.

- Svetlana, 43

 

Kursus andis vaimseid teadmisi, rahu, oskust õigesti hingata.

- Laila, 50

 

Õppisin, et tunded ja emotsioonid on täitsa OK ja on olemas tööriistad, kuidas endaga hakkama saada. Juba olen rakendanud oma ellu (ilmselt küll väga väikest osa võimalikust) hingamisharjutusi.

- Helis, 48

 

Sain kursuselt erinevaid tehnikaid ja õige kehahoiaku.

- Sven, 41

 

Sain palju teada kundalini joogast, väga häid harjutusi, meditatsioone igapäevaseks enese maandamiseks, rahustamiseks. Sain hommikustele rituaalidele juurde hingamisharjutusi; sain juureluku, mis on väga oluline; sain energiad liikuma.

- Meelis, 34

 

Andis rahu ja oskuse endaga rahu teha. Peamiseks abiliseks mu igapäevaelus on nüüd tänu kursusele teadlik hingamine, oskust hingamise abil oma heaolu suurendada.

- Marianne, 32

 

Tulin kursusele tegelikult ainult selleks, et õppida meditatsiooni. Samas kundalini jooga üldise teooria kuulamine avardas tohutult silmaringi ja tekkis soov lugeda/õppida juurde ning hakata ka harjutuste komplekse kasutama.

- Marina, 37

 

Kõige tähtsam on hingata! Ja õigesti hingata:) Õppisin, et ei ole vaja olla ohver, ego ohver ja kõigest saab üle hingamisega. Pärast tulehingamise tundi võtsin hommikul kasutusele  3 minutit tulehingamist. Enne päev ei alga.

- Siiri, 43

 

Sain juurde rahulikku meelt ja õppisin keskendumist hingamise abil. - Ülle, 45

 

Kursus aitas ennast taasleida. Õppisin hingama. Puutusin esmakordselt kokku meditatsiooni ja mantratega, mida nüüd igapäevaselt praktiseerin. Selgeks sai see, et pikk ja huvitav teekond on ees.

- Meelika, 43

 

Õppisin eelkõige teadlikult hingama. Mediteerimine pole ka enam mingi imeloom, mida karta.

- Liisu, 23

 

Kursus andis hulgale teada nimetustele praktilise oskuse, kuidas neid sooritada. Lasen ennekõike õpitul end leida ja plaanin omandatut väikeste sammudega oma ellu integreerida. Tulehingamine ja joogide täishingamine on praktilised “on” ja “off” vahendid. 4 sekundi hingamine on tavaelus minuga nüüd kogu aeg, see hoiab kohal ja lõdvestununa. Tunnen, et täna ei ole ma veel valmis iga nädal või mitu korda nädalas tundides käima, aga tulevikus näen küll kundalini jooga rolli minu elus kasvamas.

- Mihkel, 29

MINU MÄLESTUSED

Kolmeosaline töötuba

tulekul

Piret ja Margus Jõemägi

m2lestused p6hi.png

Meil kõigil on mälestused. 

Me lausa koosneme mälestustest. 

On vahvaid ja toredaid mälestusi, aga tähelepanu pälvivad mälestused ka selle läbi, et midagi ei tule vajalikul hetkel meelde või mingi painav mälestus kipub meie elu kvaliteeti rikkuma. 

Kolmepäevane töötuba MInu Mälestused annab teoreetilised teadmised ja taustsüsteemi, et oma mälestustega teadlikult tegeleda. Esimene kord on teoreetiline ja ettevalmistav. Kahel järgmisel kokkusaamisel asume praktiliselt oma teadlike ja alateadlike mälestuste maastikul navigeerima.

 

Piret on holistiline terapeut ja joogaõpetaja. Lõpetanud Holistika Instituudi 2006.aastal, terapeudipraksis 15 aastat. Kundalini jooga õpetaja alates 2007 aastast. Õppinud Londonis Karam Kriya rahvusvahelises joogakoolis. 

Margus on tantraõpetaja, õppinud Samma Karuna Jooga ja Tantra koolis.

Mõlemad koos täiendame end hetkel ka tantraõpetajate 3-aastasel koolitusel.


 

Kursuse tasu kolme ühepäevase mooduli eest on 300€. Osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine: piret.joemagi@gmail.com. Kursuse tasu sisaldab ka 3 päeva lõunasööke ja teepause.

mälestused
bottom of page