top of page

VIDEONÕUSTAMINE

Kohtumine interneti vahendusel on hea võimalus, kui pole kas distantsi, haiguse või mõne muu põhjuse tõttu võimalik kohapeal kokku saada. Kõik toimub samamoodi, kui tavalise nõustamise puhul: sul on küsimus, probleem, segadus ja sa soovid, et keegi aitaks sul  selgemalt näha ning mõista, mis toimub või kuidas edasi.

Kestvus 60-90 minutit.

Aja broneerimine:

piret.joemagi@gmail.com.

Videonõustamise tasu:

60 min 100€

90 min 150€

Tagasiside:

  • Minu jaoks oled sa olnud teejuht sisemise väe ja selguse juurde, kasutades väga erinevaid meetodeid, personaliseerides seda vastavalt inimesele, et rääkida just tema keelt, mis aitaks teda teel iseenda väe, selguse ja tõe juurde.

      Katrin, 42

  • Ma olen ülitänulik Piretile online seansi eest, sain ootamatu ja imelise kingituse- ISEENDA!!! Kuna elan Tallinnast kaugemal siis mulle andis kindlustunde, et vaatamata kaugusele on siiski võimalik kohtuda ja selleks ei pea alati Tallinnasse sõitma. Individuaalne töö onlines on selleks suurepärane võimalus. Läbi vestluse ja Pireti juhendamise sain oma ärevusele lahenduse. Tulemus ilmselgelt ületas kõiki mu ootused. Onlines olles on tunne nagu Piret on minuga samas füüsilises ruumis ja toetab täielikult protsessist läbiminekut.Tunnen, et olen peale seda seanssi endaga väga heas kontaktis, enda keskmes ja teen oma valikuid lähtudes südamest. Olen hetkes ja kohal. Olen ise oma päeva looja ning ei lase teiste emotsioonidest ennast mõjutada. Minu sees on rahu ja usaldus nii enda kui elu vastu. Ma näen ja tajun maailma ning inimesi uues valguses. Mul on hea ja kerge olla. Minu suurimaks hirmuks oli üksindus aga praegu tunnen, et ma naudin endaga olemist ja oma uut mina. Tühjuses peitub vaikus ja rahu. Vaikuses ja rahus sünnivad aga uued mõtted ning algused.  

        Annely, 38

 

 

  • Inimene on minu arvates üks kompleksne süsteem. Selle süsteemi haldamiseks vahel vaja kellegi abi, et tõrkeid sõnastada ja blokeeringuid tunnetada. Või millestki lahti lasta ja minema saata, et olemine oleks helgem. Just nendel hetkedel olen tänu Pireti peenelt tunnetatud võtetele saanud suurte kergenduste osaliseks. Olen saanud oma kehas ja peas kätte jälle selle tunde, et "kõik on täpselt nii nagu peab" ning selle pealt on võimalik jälle mõnuga oma järgmisi hetki siin elus üles ehitada. Onlines nõustamine tundus mulle mõnus ja loomulik. Olin oma turvalises kodus, samas siiski ühenduses Piretiga. Tundsin, et me olime ühel lainel, tunnetus oli barjäärideta.Trikk ongi selles, et kui keskendud ainult nõustamisele ja lülitad ülejäänu välja, siis on tegelikult väga kerge ennast ka onlines avada ja enda sügavate teemadega tegeleda. Kodus peaks siis nõustamise kohaks valima paiga, kus on hea olla ja väliseid segajaid ei ole. Samas, kui kõrvaklapid pähe panna, pole ka väljast sisse nii palju kosta. Oluline on usaldada, keskenduda ja avaneda- nagu teraapias ikka. Ka väikesed levi kõikumised saab kenasti üle elada- kui ei kuule, saad ju paluda kordamist ilma, et sa ise oma protsessist väljuksid. Arvestades tänapäevaselt lihtsaid online töövahendeid on minu arvates selline moodus nõustamiseks sobilik kõigile, kellel on arvuti, internetiühendus ja tahtmine endale lähemale jõuda. 

         Tiina, 35

bottom of page