top of page

TANTRA

Untitled design.png

AUM MEDITATSIOON 

Tallinnas

AUM meditatsioon on dünaamiliste meditatsioonide isa OSHO pärand. 

Tutvustav video:  

https://www.youtube.com/watch?v=Jdxfak9u71g&t=6s

 

AUM ei ole mitte ainult dünaamiline, vaid ka sotsiaalne meditatsioon. Oluliseks osaks on verbaalne, füüsiline ja hingeline kontakt teiste osalejatega. Üksteisele peegeldamine võimendab kõike toimuvat ja aitab ennast selgemalt näha. 

Meditatsioon koosneb 15-st osast, mis kirjeldavad inimkogemuse erinevaid tahkusid - viha, andestamist, armastust, visadust, eluenergiat, kaost, tantsu, kurbust, naeru, sensuaalsust, seksuaalsust, laulmist, vaikust, austust ja jagamist.

Meditatsioon või mõned selle osad võivad tunduda päris suure väljakutsena või suisa hirmutavana. Loomulikult ongi just see põhiline põhjus, miks see rännak ette võtta. Kui esimene kord ehk ei lähegi kõik tänu meele poolt seatud piirangutele  kõige ladusamalt, siis sellest ei maksa kuidagi heituda. Iga korraga langeb maha kihte, mis meil takistavad olla avatud, haavatav, armastav ja õnnelik. Iga korraga on võimalik saavutada järjest suurem ja püsivam ühendus, mis viib meid lähemale südamest lähtuvale, armastusest kantud kannatustevabale elule, mis ongi Tantra siht. 

 

Meditatsiooni juhib Prem Nadish:

https://www.joogajatantrapaaridele.ee/margus/

 

Osalemine ja tasumine:

Osalustasu on 50€.

Hetkel täpset kuupäeva paigas ei ole.

Kui tunned, et see meditatsioon sind kõnetab, siis registreeri ennast 

piret.joemagi@gmail.com aadressil.

 

Kui on registreerunud vähemalt 10 inimest, siis pakume välja kuupäeva ja koha. Kuna tegu on sotsiaalse meditatsiooniga, siis vähema arvu inimestega pole võimalik kogeda selle meditatsiooni täisvõimsust.

 

_NME8218.jpg
bottom of page