top of page

TANTRA  PAARIDELE

Piret Jõemägi (Anand Pranaya) ja Margus Jõemägi(Prem Nadish)
 

_NME8802.jpg

KURSUSED

Oleme paar olnud 25 aastat.
Ilmselt pole olemas eriti suuremat klišeed, kui öelda, et "meil on olnud nii tõususid, kui mõõnasid".
Ja klišee on see selle tõttu, et nii on kõikide paarisuhetega. Mõõnahetkel on aga raske alati ise asju selgelt näha.
​Aga alati ei peagi mõõn olema. Vahel on vaja ehk lihtsalt pisut seisvat vett loksutada või saada väike tõuge edasi liikumiseks. Siin tahamegi oma kursustel teistele paaridele toeks olla ning oma kogemuste ning õpitu põhjal pakkuda võimalust oma paarisuhtesse sügavamale sukelduda.
​Kuna tegemist pole valimistega, siis ei leia siit lubadust, et teie täiesti karile sõitnud kooselu pärast neid nädalavahetusi kohe uhke uue jahiga rõõmsalt elumerele seilab. Mõni värske tuulepuhang võib ehk aga purje paisutada küll. Ja kui vähegi avatud olete, siis kogete neis töötubades kindlasti midagi uut enda ja oma partneri kohta.
​​Küll on täiesti garanteeritud vajadus oma igapäevasest mugavusstsoonist välja tulekuks ja võimalus erinevate piiride nihutamiseks. Kõik see toimub turvalises ja hoitud keskkonnas koos teiste paaride toetusega.

Mis on meie jaoks Tantra?

Tantra on meie jaoks eluviis. See on Elule "jah" ütlemine, see on puhtus, naer, rõõm, mäng, see on julgus kogeda Elu sügavust, see on sisemine avardumine ja laienemine, see on sõna otses mõttes elamine, mitte tegelemine pelgalt ellujäämisega, see on julgus tunda kõiki tundeid ja seisundeid, see naudingu lubamine, see on kirg, see on eluenergia, see on lähedus nii iseenda kui ka oma partneriga, see on pühadus, see on pühendumine, see on ühendus oma jumaliku olemusega. See on elamine Armastuses.

Kui jooga on mehelik viis oma sisemise jumalikkusega ühineda, siis tantra on naiselik viis. Joogas me teeme seda läbi meditatsiooni, tantras kasutame samasse kohta jõudmiseks seksuaalsust. Need on lihtsalt erinevad teed. 

Sageli arvatakse, et tantra ongi ainult seks. Üldlevinud on ka hoiak, et tantrakursused on mingi grupiseks või orgia. Eriti häälekalt avaldavad oma arvamust muidugi need, kes ise pole sügavamalt tantraga kokku puutunud. Seksuaalsuse osa on tantras ainult umbes 20% . Naudingu osa ei maksa vähetähtsustada, aga seksuaalenergiat kasutatakse eelkõige südame avamiseks, tingimusteta armastuse seisundi kogemiseks ja valgustumiseks.

See suund, mida meie Margusega õppinud oleme, kannab nime "Heart tantra/Südametantra" ja meie fookus läbi nende erinevate praktikate, mida me oleme õppinud, kogenud ja paljud neist oleme juba ka ise loonud, aidata inimesel avada oma süda ja kogeda tingimusteta armastuse seisundit. Et ühel hetkel seda ka igapäevaselt elada.

Kui  vaatame elu, ennast ja teisi läbi Armastuse silmade, siis on eksistents täiesti teistsugune. Süda on lahti, meel on selge ja oleme sügavalt ankurdunud oma füüsilisse kehasse.

Südametantra on välja kasvanud Osho ja tema õpilaste liinist, mida kutsutakse ka Neotantraks, see on uuem ja moodsam lähenemine tantrale.

TEEMAD JA KUUPÄEVAD 2023 -2024:

  • ​Usaldus ja andestamine (toimus sügisel 2023)

  • Lähedus ja vabadus (toimus sügisel 2023)

  • Elus ja avatud suhe (toimus sügisel 2023)

  • Elumees ja lõbunaine (toimus kevadel 2023)

  • Seksuaalsus ja seks (toimus talvel 2024)

SUHTESAMBAD II (seksuaalsuse moodulid):​​​

  • Paarismäng 12-14.04. TULEKUL! Toimub viimast korda.  Hind 600€

       ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Suhtesambad II moodulitel tegeleme seksuaalsuse avamisega, mis suuresti tähendab tegelikult meie sügavaima inimolemuse avamist. Oma seksuaalsuse avamine teisele inimesele ei ole võimalik ilma läheduse, avatuse ja haavatavuseta - teemad, millega tegelemist me alustasime juba Suhtesammaste esimestes moodulites.
Tantra on armastuse tee ja seksuaalsuse avamine tantras käib eelkõige läbi südame avanemise. See on ääretult huvitav, nauditav ja liigutav teekond, mis pole võimalik i
lma kaaslasteta. Teise inimese seksuaalsuse avastamine ja tundmaõppimine on niivõrd huvitav, et sellest huvitavam on ainult enda seksuaalsuse avastamine ja tundmaõppimine. Tantramassaaži s.o suguelundite massaaži hetkel me nendel kursustel ei õpeta.USALDUS JA ANDESTAMINE
Ilma usalduseta elu on paranoiline ja rõõmutu. Usaldamatuse pinnalt sügava suhte loomine on väga raske või suisa võimatu. Ka partnerile ei jää see reeglina märkamata ja võib omakorda põhjustada trotsist tulenevat käitumist. Tekib nõiaring, mille lahtimuukimine võib osutuda üle jõu käivaks. Valitakse pigem lihtsam tee - uus suhe. Paraku suure tõenäosusega kõik kordub…

Andestamine on kooselus, nagu elus üldse, absoluutselt vajalik ja vältimatu. Keegi meist ei ole ideaalne (õnneks!) ega eksimatu (paraku). Kui me seda kelleltki eeldame, siis oleme ise elust ja asjadest valesti aru saanud. Partneri, aga eelkõige enda, vead ja eksimused on oluline andestada. Muidu kujuneb see koormaks, mis aastatega üha raskemaks muutub ja mille surve all võib kogu suhe lõpuks puruneda. Andestamatuse koorem aga ise ei kao kuhugi. Ta tuleb sinuga kaasa…

LÄHEDUS JA VABADUS
Lähedus on igas paarisuhtes ülioluline. Tõeline lähedus on aga midagi enamat, kui ühised huvid ja koos magamine. Armumise ja mesinädalate petlik lähedus saab mingil hetkel läbi ja võib asenduda hoopis eemaldumisega. Tugeva ja püsiva läheduse nimel tuleb otsida, julgeda ning avaneda, avaneda, avaneda..... See võib tunduda kohati isegi liiga hirmutav ja riskantne, aga võimalik tulemus on seda väärt.
Vabadus on inimese põhiõigus. Sageli ei luba me ei iseendal ega oma partneril vaba olla. Mida vabadus üldse suhtes tähendab? Ilma vabaduseta suhe on määratud nurjuma. Isegi kui fassaad võib püsti jääda, siis seal taga toimuv ei ole terve, toimiv ja armastav kooselu. Selle etenduse märksõnad on harjumus, kohustus, mugavus, sõltuvus ja hirm. Just hirm on igasuguse vabaduse kõige suurem vaenlane.


ELUS JA AVATUD SUHE
Mis ei ole enam elus, see on surnud. Paarisuhte elus hoidmine võib olla raskendatud mitmel põhjusel. Näiteks võib olla käsil parasjagu nii palju erinevaid ja olulisi asju, et lihtsalt pole aega. Võib-olla on tekkinud mugavus, laiskus ja petlik rahulolutunne. Kõik ju justkui toimib! Selle ajapuuduse ja “justkui” all võib aga vangistuses olla ning käärida elu, mis lõpuks punni eest lööb. Tekkinud kaose lahendamise asemel oleks tasunud ehk pisut varem suhet elustada.

Mis on suletud, võib minna kopitama ja koitama. Esimese aasta jooksul on armunute ettekujutus ideaalsest maailmast ehk tõesti ainult nende kahe suletud süsteem. Seejärel läheb inimese aju ja kogu organism ikkagi tavapärasemale režiimile. Üksikult saarelt tullakse tagasi inimühiskonda, kus on taas mehed, naised ja ihad. Pole mõistlik selle ees silmi kinni pigistada ja üritada kõiki uksi ja aknaid sulgeda. Olla avatud, jälgida ja uurida ennast ning suhet, rääkida partneriga, saada selgust oma hirmudest, ihadest ja soovidest – see võiks pikemas perspektiivis edu tuua.

PAARISMÄNG
Mäng ei ole “väikese inimese töö”, nagu üks laulusalm meile väidab. Esiteks kui mängust on saanud töö, siis ta ei ole enam mäng. Teiseks muutub meie elu ja kogu maailm väga trööstituks, kui me mängimise ainult lastele jätame. Seksis ja kooselus üldse on mäng ja huumor üliolulised asjad.
Paarismäng tähendab seda, et mängitakse sama mängu samade reeglitega. Konkreetsed kokkulepped aitavad paika panna "meie kuningriigi" piirid, milles mõlemad tunnevad end turvaliselt ja hoitud. Toetatakse ja aidatakse teineteist ning kaitstakse koos ühist tagalat. Kellega koos mängida ja keda veel
mängu võtta, ka seda otsustatakse ühiselt.

SEKSUAALSUS JA SEKS
Seksuaalsus ja seks on erinevad asjad. Seksuaalsus kuulub vältimatult meie inimloomuse juurde. Mida me oma seksuaalsusega aga teeme, siin on erinevaid võimalusi. Igal juhul on see absoluutselt meie teha, otsustada ja vastutada. Kellegi teise õlule seda koormat sokutada ei saa.
Seksi kõige levinumas variandis osaleb kaks inimest, kelle seksuaalsused kohtuvad. See on väga põnev!
Teise inimese seksuaalsuse tundma õppimisest huvitavam on ainult enda seksuaalsuse avastamine.

ELUMEES JA LÕBUNAINE
Kõik eelarvamused olete sellele kursusele jõudmise ajaks eeldatavasti juba ära põletanud. Niisiis miks mitte olla Elumees ja Lõbunaine. Aga võib-olla hoopis Elunaine ja Lõbumees? Mida see tähendab? Küllap on erinevaid võimalusi. Pakume teile maiustamiseks mõningaid omapoolseid variante.

Kursusel:
O-jooga (orgastic yoga) paaridele

erinevad tantraharjutused ja -praktikad

hingamispraktikad

küsimused enesevaatluseks

tants

erinevad Osho meditatsioonid

massaažid (mitte kõikidel moodulitel)

usaldusväärne ja toetav keskkond

paarile omaette tuba

saun

taimetoit (laktoosi-, gluteeni-ja lisatud suhkru vaba)

Piret (Anand Pranaya) on  holistiline terapeut ja joogaõpetaja olnud viimased 17 aastat. Lõpetanud Holistika Instituudi 1.lennu ja õppinud  Londonis Karam Kriya rahvusvahelises joogakoolis. Tantrat on õppinud erinevate rahvusvaheliste  õpetajate käe all Eestist väljaspool (põhiõpetajad Pragita ja Sudeva). Alates 2007 aastast on  juhendanud erinevaid jooga ja enesearenguga seotud koolitusi ning kursusi.
Margus (Prem Nadish) on telerežissöör ja tantraõpetaja. Õppinud Tais,  Samma Karuna Jooga- ja Tantra koolis. Ühine tantrakogemus paarina alates 2008 aastast. Viimased aastad on juhendanud koos Piretiga erinevaid paaridele mõeldud tantrakursusi ja paaride individuaalseid töötubasid.

Osalemiseks vajalik eelnev registreerimine ja ettemaksu 300€ tasumine.  Ettemaks mittetuleku korral tagastamisele ei kuulu. Registreerimine lõpeb 3 päeva enne kursuse toimumist.

Registreerimine: piret.joemagi@gmail.com

​​TAGASISIDE OSAVÕTNUTELT:
Soovime tänada selle imelise hoituse ja loomise eest - meil on täiesti uus hingamine tänu sellele 2,5 päevale ja ka ühine kogemus-tõdemus, kui väga vajalik on suhte eest mitmekülgselt hoolt kanda igapäevaselt.
Eks me teadsime seda ka enne, aga liiga palju alla surutud jutuajamisi ning tundeid tegid selle siiski koduses olemises keeruliseks. Seda enam sai ka selgeks, et vahel on just väline tugi parim lahendus, sest suhte eri takhe ise peeglist näha on argipäeva sagimises jätkuvalt väljakutse. Oleme jätkanud ka O-jooga harjutustega igal hommikul ja loodame seda jätkata ka edaspidi, sest see aitab hoida seda taasleitud ühist hingamist.
Kaidi ja Eero

​See kursus päästis meie abielu.
Andrus ja Kaie

​Thank you very much for safe space created for the retreat weekend. All the small details taken care by you helped us to really connect with ourselves and as a couple.We feel this helped us become a lot closer and somehow even changed the way we handle small conflicts. We feel we have a lot more trust in each other as persons after this.
A&J

​Piret ja Margus on selle kursusega loonud midagi Eesti paaridele täiesti ainulaadset ja me oleme südamest tänulikud selle võimaluse eest oma kaaslasega taas kokku saada. Piret ja Margus on mõlemad südamest targad ja head, kaastundlikud ja suunavad, mis teeb selle teekonna turvaliseks. Kogesime kursusel nii suurt vastupanu, viha ja tortsi, mis lõi ilma klaariks kui ka lepitust ja helgust. Nii mitmedki jutud, mis on jäänud rääkimata, said räägitud, tunded tuntud, viha väljendatud, et saaks koos edasi minna. Ma ei oska paremat formaati läheduse loomiseks ette kujutada. Ma olen veendunud, et meie kolm last on vanemate teineteise taasleidmise eest ka tänulikud.
Robert ja Siret

​Soovitame väga Pireti ja Marguse korraldatavaid töötubasid paaridele, kes kulgevad oma paarisuhte paremaks ja sügavamaks muutmise teel ning tahavad oma suhtesse tuua värskust, teadlikkust, emotsionaalset ja füüsilist lähedust. Meie oleme paar olnud juba 24 aastat ning "Usalduse ja andestamise" töötoas saime anda oma kõike näinud suhtele uue hingamise. Nii pika kooselu jooksul on nii meie ühisesse, kui ka kummagi isiklikku pagasisse kogunenud igasugust kraami. Selles töötoas oli võimalik kõiki kohvreid oluliselt tühjendada ja uuele ruumi teha. Saime kahekesi koos olla, mugavustsoonist välja astuda, üksteist nautida ning kogesime kuidas tegelikult kuulub meile kogu universumi aeg ja kiirustamine saab otsa. Turvaline ja hoitud keskkond soosis avanemist ja suurema läheduse tekkimist. Ootame põnevusega järgmiseid mooduleid ning osaleme kindlasti ka tulevikus mõnes uues töötoas!
A&S

Jäime Pireti ja Marguse loodud tantrakursusega paaridele väga rahule, sest see oli nii südamest ja puhtast kohast koosloodud. Kohaks oli valitud imeline koht Algallikal, mis asub kohe mere ääres Matsalu rahvuspargis. Koht, kus aeg peatus ja laienes ning saime väikeses mõnusas seltskonnas väga hea tasakaalupanuse eest vaadata nii enda kui oma suhte sisse. Saime nii puhata kui veeta kvaliteetaega oma armsamaga, sh joogatada, tantsida, joonistada; naerda ja nutta; inspireeruda ja inspireerida; armastada ja andestada, süüa imemaitsvat taimetoitu, mis valmis armsa Hille Kalmuse käe all. Saime käia saunas, mullivannis, uidata looduses ning tervitada luikede, laglede ja siisikeste laulu saatel päikesetõuse. Kuigi meil on tänaseks päris palju kogemusi ja teadmisi kogunenud, kuidas üks hea ja armastav suhe toimib, sh oleme ka ise imelises paarisuhtes, siis vaatamata sellele saime juurde uusi ideid, kuidas olla veelgi ehedamas ja armastavamas suhtes nii iseenda kui oma partneriga.
Kristel ja Jaanus

See oli kindlasti üks väljakutsuvamaid ja huvitavamaid kogemusi meile kui paarile viimase 8 aasta jooksul. Nimelt tõid Margus ja Piret meid paarina sellistesse olukordadesse, mida me kindlasti igapäevaselt ei praktiseeriks ja muidu ei teeks. Kindlasti ühendas see nädalavahetuse meid paarina nii emotsionaalsel kui ka füüsilisel tasandil. Peale kursust olen märganud ka seda, et kaaslasel, kes oli eelnevalt väga kinnine vaimse maailmaga tegelemise osas, on nüüd kindlasti nendel teemadel rohkem empaatilisem ning mõistab selle olulisust rohkem. Soovitan seda kursust kõigile, kellel on huvi oma paarisuhe viia uuele tasandile ning viia end mugavustsoonist välja.
Alice ja Mihkel

​Läbisime koos kaks moodulit. Esimene oli septembri lõpus (Usaldus ja andestamine) ning teine jaanuaris (Lähedus ja vabadus). Kogu seda protsessi võrdleme meie nii öelda „musta pesu pesemisega“: vaatad, et riided ei olegi väga mustad, kannatab veel käia ja ega neid plekke ei märka riietel mitte keegi peale sinu. Kui aga pesema hakkad, saad aru kui mustaks muutub vesi ja mis lõhna selle protsessi vältel eritub. Kergem oleks protsess jätta pooleli. Ja jätadki asjad veidikeseks likku – tuleb kasuks. Pesu aga ei saa jätta igaveseks kaussi. Mingi hetk pead nad puhtaks pesema ja kuivama panema. Pannes pesu tuulduma on hingel juba kergem.
Sama protsess toimus meiega. Tuli palju musta ja haisu. Protsess oli raske, valus (kui pesu pesed ja kõvasti kätega hõõrud on ka valus), kuid pesu tuulduma pannes oli juba hea ja kerge olla. Puhta ja plekitu pesuga on hea edasi liikuda eluteel, sest nüüd tead Sina ise, et pesu on puhas. See, kui kiiresti ja kuidas pesu puhtaks sai, ei ole üldse oluline. Oluline, et ta sai puhtaks ja puhtaks jääb!
Minu soovitus on osaleda ja moodulite vahele jätta aega podisemiseks. Katlal peab ikka kaas korralikult pealt lendama, et protsess töötaks. See aga võtab aega. Meile on koolitus õpetanud rääkimist (jagamist), kuulamist ja arvestamist. Meie suhe on nüüd avatud, klaasseinteta, vaba ning lähedasem kui kunagi varem.
SUURED TÄNUD PIRET JA MARGUS!
Rain ja Kärt

Nädalavahetus "Elus ja avatud suhe" kursuselt oli täiesti elumuutev! Sellist elule jah ütlemist, hirmude seljatamist ning täielikule haavatavusele avanemist ei ole vôimalik sõnades kirjeldada. Kui seda saab teha koos oma kaaslasega ning samal ajal olla toetatud teiste paaride väest, siis saab kõike veel mitekordselt võimendada. Pireti ja Marguse korraldatu ei ole lihtsalt kursus, vaid oma elust armastusfilmi loomine, mis valmib iseenda osalemisel parima režissöri, stsenaristi ja produtsendi käe all. Selles elufilmis on ehe elu oma kõikides värvides ja varjundites! Inimesed on lihtsalt imelised, kui langevad loorid, maskid ja rollid. Me oleme nii ehedalt ilusad. Nendel kursustel saab see ehedus lõpuks ometi valla päästetud!”
A ja S

​Kursus oli vapustav, heas mõttes. Mulle meeldisid teie harjutused, nii füüsilise kui vaimse poole pealt. Nii nii tervendav ja endasse vaatav oli.
Ülla ja Eero

​Ideaalne võimalus nädalavahetuseks aeg maha võtta ja saada teada rohkem nii iseenda kui paarilise kohta. Kursustel osalemiseks ei pea suhe olema halvas seisus, ka väga hea suhte puhul on võimalik alati paremini omavahel läbi saada. Alati on hea üksteist paremini mõista ning ühiselt veidi oma julgust proovile panna ja koos suhet areneda järgmisele tasandile.
Margit ja Indrek

​Meile väga meeldis üldine õhkkond, mis oli äärmiselt delikaatne, heasoovlik ja sõbralik, aga samal ajal intrigeeriv ja väljakutseid pakkuv. Pireti ja Marguse poolt loodud suhtemoodul suudab kõnetada ja puudutada igat paari ilmselt iseomasel moel. Oli aru saada, et kursuse läbiviijad on igati elukogenud ja avatud inimesed, kursus ise oli hästi läbi mõeldud, üksteisele aega andev ning sisemaailmu avav, kindlasti ka teatud eneseületust nõudev kogemus.
Meil oli õnn sattuda kursusele koos toredate, avatud ning intelligentsete paaridega. Kursusel sai kogeda vägagi erinevaid emotsioone, kuid kursuse kogumõju oli vabastav ning lõõgastav. Oleme selle kogemuse eest väga tänulikud.
J&K

KKK

Korduma Kippuvad Küsimused

Mida te täpsemalt teete?​

Oleme loonud kuue mooduliga kursuse paaridele, mille eesmärk on anda võimalus liikuda oma suhtes suuremasse lähedusse ja harmooniasse. 

Leiame, et need moodulite teemad on iga paarisuhte alustalad ning sügavuti nende  läbitöötamine loob suhtele tugeva vundamendi. Oleme seda ise rohkem kui 25 aastase kooselu juures kogenud. Töötame need erinevad teemad läbi kasutades harjutusi tantrast. Oleme pannud kokku selle, mida oleme ise aastate jooksul kogenud ja õppinud. Need on praktikad, mis aitavad paarisuhtes suurendada avatust, teineteisemõistmist, üksolemist, lähedust. Et kahest "minast" saaks MEIE. Esimesed kolm moodulit (Suhtesambad I) on fokuseeritud suhte teemadele, teised kolm moodulit (Suhtesambad II) keskenduvad seksuaalsuse sügavamale avamisele ja viimane moodul "Alasti tervendus/Naked healing" keskendub iseenda vastuvõtmisele sügavamal tasandil partneri ja grupi abiga.

Mis on O-jooga (orgastic yoga)?

See on tantras kasutatav harjutuste kompleks paaridele, mille eesmärk on vabastada pinged alakehast ning äratada seksuaalenergia. Esimesi harjutusi tehakse individuaalselt (energia äratamiseks) ja viimased on partneriga koos praktiseerimiseks( suurendavad lähedust). Seda harjutuste kompleksi soovitatakse kasutada ka eelmängu osana.

Kas nendel moodulitel praktiseeritakse ka tantramassaazi?

Erinevates moodulites on küll massaaži, alastust ja intiimseid harjutusi, aga otseselt tantramassaaži (suguelundite massaaži)  me sellel kursusel ei õpeta.

Kui suured on grupid?

Grupi suurus on max 6 paari.

Kus kursus toimub?

Kursus toimub looduskaunis ja eraldatud paigas läänemaal, Algallika Külalistemajas.

https://www.algallika.ee/

Kellele see kursus sobib?

Meie kursused sobivad paaridele, kes on valmis oma suhtega päriselt ka tegelema ning  soovivad oma suhtes liikuda sügavama läheduse suunas. Kui on mingi tõmme ja "jalad toovad" kohale,  ju siis on siin midagi teie jaoks. Kui aga kõhklusi ja takistusi on justkui liiga palju, siis vahel näitab see sisemist vastupanu ja hirmu muutuste ees või siis polegi  see teie  jaoks või pole veel õige aeg. Kuulake ennast, milline nendest variantidest on teie tõde. Tuleb lihtsalt ennast ja elu usaldada.

Naked Healing sobib kõigile, kel on julgust kogeda sügavamal tasandil empaatiat, avanemist, haavatavust ja armastust selleks, et tervendada oma hingehaavu ja aidata ka teistel terveneda.

kursused
jooga ja tatrapuhap
KKK

INDIVIDUAALNE PAARITÖÖ

teraapia
_NME8738.jpg

Individuaalsed sessioonid on nagu rätsepatöö. See on väga ainulaadne looming, kus töötame välja täpselt sellise kursuse, mida just teie paarina või inimesena hetkel kõige enam vajate ja mis võiks teid kõige paremini toetada. Kasutame selleks kõiki tantra tööriistu, mida oleme läbi aastate ise kogenud ja õppinud. Soovi korral õpetame ka tantramassaaži.

Individuaalse paaritöö pikkuse saab iga paar ise valida.

Variandid on järgmised:

1. üks päev 6h, hind 820€ 

2. üks päev 8h, hind 860€

3. kahepäevane protsess, 2x 6h, hind 1640€

4. kahepäevane protsess, 2x8h, hind 1720€ ​

Kahepäevase töötoa puhul ööbimine hinnas ei sisaldu. Hinnad sisaldavad ka suupisteid.

Soovi korral võib teha eelnevalt videokohtumise, et omavahel tutvuda. Enne videokohtumist arutage omavahel läbi, mida te täpsemalt tahate luua oma suhtesse? 60-90 minutise videokohtumise tasu on 100€

Kui olete otsustanud, et soovide individuaalset paaride töötuba, siis registreerumisel palume saata vastused järgmistele küsimustele:

1. Kui kaua olete paarina koos olnud?

2. Milline on teie kui paari lugu? Kohtumine, tõusud, mõõnad, väljakutsed, kriisid, kõrghetked jms.

3. Kus te hetkel oma suhtega asute? Mis hetkel paarisuhtes toimub?

4. Mida te sellest individuaalsest paaritööst soovite? Mida tahate luua? Milline on teie ühine taotlus? 

5. Milline on (üldiselt) teie suhte visioon? Millist elu soovite paarina elada? Kuidas soovite selles paarisuhtes ennast tunda? Millised oleks teie ühised esimesed sammud, et see visioon täituks?

bottom of page